aboutus

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Dünya çapında
Markalar: EDKFARM
No. Çalışanları: 100~120
Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

2 0 1 1 yılında kurulan Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd., led büyümek ışık, led güçlendirme tüpü, T 5 floresan büyümek ışık, büyümek ışık standı araştırma, geliştirme, üretim, satış ve servis yapan profesyonel bir üreticidir ve yayılma sistemi.

Shenzhen havaalanından 30 dakika uzaklıkta, uygun ulaşım erişimi ile Shenzhen'de bulunuyoruz.Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine adanmış deneyimli personelimiz, gereksinimlerinizi tartışmak, ihtiyaç duyduğunuz yeni ürünleri tasarlamak ve üretmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır.

Son yıllarda Kuzey Amerika'da ETL, c ETL, FCC sertifikaları, Avrupa'da CE & RoHs sertifikaları aldık.Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya pazarından ana müşterilerimiz.

OEM ve ODM siparişlerini de memnuniyetle karşılıyoruz.Lütfen kataloğumuzdan güncel bir ürün seçin veya uygulamanız için mühendislik yardımı talep edin, kaynak gereksiniminiz hakkında müşteri hizmetleri merkezimizle görüşebilirsiniz.

Çin'den Alibaba KA tedarikçilerinden biriyiz.yetenekli hizmetlerimiz, kaliteli ürünlerimiz ve rekabetçi fiyatlarımız nedeniyle tüm müşterilerimizle dostane ilişkiler kurduk.Ortak başarı için bizimle işbirliği yapmanızı memnuniyetle karşılıyoruz.

Şirket hedeflerimiz müşteri memnun ürünler ve müşteri hizmetleri sunmaktır.Tüm müşterilerimizle her zaman mutlu ve uzun vadeli iş ilişkisi kurarız.Biz her zaman sizin için buradayız.

Hizmet

Marka Adı: EDKFARM
İş Türü: Grow light alanında 10 yılı aşkın süredir üretici
Sertifika: ETL;cETL;FCC;IP65;CE;RoHS
Hizmet: OEM;ODM;%100 Yanıt Oranı
Ana Ürün: LED ışık büyür;t5 floresan büyümek ışık
LED Grow Light: EDK LED büyüyen ışık, EDKIII spektrumu ayarlanabilir LED, zamanlayıcı ile ışık büyür, iç zamanlayıcı LED ışık büyür, IP65 LED ışık büyür, kısılabilir LED ışık büyür, EDJ LED ışık büyür, LED güçlendirme tüpü vb.
En İyi Pazarlar: Kuzey Amerika %65;Avrupa %15, Avustralya %10;diğerleri %10
Aylık Üretim: 10.000 -30.000 adet/ay
 

Ekibimiz

Çin Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0

Profesyonel satış ve Ar-Ge - Satışlarımız sorununuzu hızlı ve iyi bir şekilde çözebilir;ihtiyaçlarınıza göre ürünleriniz için benzersiz tasarım sağlayan mühendisler.

 

On yıllık gelişimden sonra, şirketimizin çalışanları zaten çok profesyonel.

Her departmandaki çalışanlar görevlerini iyi bir şekilde yerine getirir

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız

İletişim bilgileri