Şirket profili
Shenzhen King Shine Industry Co, Ltd, biz araştırma kapasitesi ile, yüksek güç üretiminde uzmanlaşmış özel bir girişim, üretim ve satış. Fabrikamızda, kaliteli üretimler ve hizmetler sunarak "kaliteden ödün vermeyen, teknoloji ile gelişen, pazardaki yönü ve hizmet amacını" ilke ile gelişmiş ekipman, profesyonel teknisyenler ve nitelikli yönetim ekibi ile donatılmıştır. Firmamız ağırlıklı olarak LED bitki ışıkları üretir ve hepsi de kendi mühendislik departmanımız tarafından araştırılan akvaryum aydınlatma lambaları üretir. Ürünlerimiz bu alandaki lider konumdadır. Geleneksel ürünler, benzersiz kondansatör lensle kurulum yapısını basitçe sökmek için en son modülerleşmeyi kullanıyor ancak yeni ürün, LED ambalaj fabrikasıyla işbirliği yapan COBLED entegre lamba boncuklarını benimser. LED ışık kaynakları, bitkilerin daha iyi ve hızlı olmasını sağlayan yüksek verimli, yüksek yoğunlaşmış, tam spektrumlu, yüksek güç özelliklerine sahiptir. Ürünlerimiz Amerika, Avrupa, Kanada, Avustralya, Japonya ve Rusya'ya ihraç edilmektedir.

Ürünlerimiz için özel gereksinimleriniz varsa, sipariş kabul edebilir ve size benzersiz ürünler tasarlayabiliriz. Şimdi tüm konvansiyonel ürünler CE, RoHS sertifikasına ve bazı ürünler PSE sertifikasına sahiptir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Firmamız 2012 yılında, araştırma, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir imalat yapmıştır.

Shenzhen King Shine Industry Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : KsGrowl

No. Çalışanları : 20~50

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Cree LED Grow Işıklar satış için iyi kalite Cree LED Grow Işıklar satış için iyi kalite Cree LED Grow Işıklar satış için iyi kalite Cree LED Grow Işıklar satış için